Správy
18. 07. 2018

Bývalý svetový šampión ťažkej váhy Tyson Fury bude mať 18. augusta za súpera bývalého európskeho šampióna, a dvojnásobného vyzývateľa o titul majstra sveta, Francesca Pianetu. Zápas sa bude konať vo Windsor Parku v Belfaste.

30. 06. 2018

Spoločnosť Comosa AG oficiálne oznámila dátum a miesto konania veľkolepého finále World Boxing Super Series (WBSS) v cruiserweight medzi Alexandrom Usykom a Muratom Gassievom.

26. 06. 2018

Prezident WBA Gilberto Jesus Mendoza nariadil majstrovi sveta v ťažkej váhe Anthony Joshuovi finalizovať obhajobu proti povinnému vyzývateľovi Alexandrovi Povetkinovi.

24. 06. 2018

č. 1 v rebríčku WBC v mušej váhe Miguel “Micky” Román, zvíťazil KO v druhom kole v sobotu večer nad dovtedy neporazeným Venezuelčanom Michelom Marcanom. Zápas sa konal vo Fería de Juárez v Ciudad Juarez v Mexiku. Román je povinným vyzývateľom šampióna WBC v super featherweight Miguela "Alacrán" Berchelta.

07. 06. 2018

Po zdĺhavom preskúmavaní a období zvažovania, IBF uvoľnila titul v middleweight, ktorý držal Gennadij Golovkin od 17. októbra 2015. Dôvodom je to, že Golovkin neprijal jednu z podmienok organizácie IBF, a tou je, aby mu udelila výnimku z pravidiel IBF boxovať proti Vanesovi Martirosyanovi 5. mája 2018, ktorý nebol schválený IBF.

06. 06. 2018

Svetová boxerská organizácia (WBO) oznámila rozhodcov na zápas medzi majstrom sveta WBO vo welterweigh Jeffom Hornom z Austrálie a WBO Super šampiónom, bývalým šampiónom Lightweight a Junior Welterweight tejto organizácie Terenceom Crawfordom zo Spojených štátov. Zápas sa uskutoční túto sobotu 9. júna.

05. 06. 2018

Spoločnosť Showtime Sports získala práva v USA na odvysielanie dlho očakávaného návratu bývalého svetového šampióna ťažkej váhy Tysona Furyho, ktorý bude čeliť Seferovi Seferimu v 10-kolovom zápase v sobotu 9. júna v Manchester Arena.

17. 05. 2018

Canelo Alvarez sa zapísal do celoročného testovania na zakázané látky.

26. 04. 2018

Championships Committee Svetovej boxerskej asociácie (WBA) nariadil začiatok rokovaní medzi šampiónom WBA v heavyweight Britom Anthony Joshuom a WBA-Intercontinental šampiónom Rusom Alexanderom Povetkinom, aby sa dohodli na zápase o titul WBA.

29. 03. 2018

Veľmi očakávaná odveta medzi Saulom "Canelo" Alvarezom z Mexika a Kazachom Gennadyom "GGG" Golovkinom, majstrom sveta WBC, WBA, IBF v middleweight, je podľa určitých zdrojov v ohrození.

Predchádzajúca stránka: Aktuality Nasledujúca stránka: Z domova