Majstrovstvá SR žiakov a mladšieho dorastu 2023

Športový klub boxu Spartak Komárno sa v dňoch 20.- 21. mája 2023 zúčastnil Majstrovstiev Slovenskej republiky žiakov a mladšieho dorastu.

 

ŠKB Spartak Komárno

Na tieto majstrovstvá, ktoré sa konali v Holíči, tréneri klubu Ján Sárközi a Roman Bukor nominovali z mladého klubového kádra dvoch boxerov pre ktorých to boli ich prvé majstrovstvá. Vo váhe 54 kg, v kategórii mladšieho dorastu, reprezentoval náš klub Kevin Lakatoš. Jeho súperom bol Richard Zubko z TJ BK Ždaňa. Kevin toto stretnutie nezvládol a prehral vo vylučovacích bojoch. Vo váhe 80 kg, v kategórii mladšieho dorastu, hájil farby klubu Roman Alex Bukor. Jeho súperom bol skúsenejší boxer Martin Kiss z BC Veľké Úľany. V tomto bojovnom finálovom stretnutí, kde sa prejavila zápasová skúsenosť súpera, náš boxer Alex prehral na body a získal druhé miesto pre náš klub. V mene vedenia Športového klubu ďakujeme chlapcom a trénerom za vzornú reprezentáciu klubu na týchto majstrovstvách. 

ŠKB Spartak Komárno

ŠKB Spartak Komárno

22. 05. 2023
Nasledujúca stránka: Klub