Zápasy o titul - október 2017

Prinášame prehľad najdôležitejších zápasov jednotlivých organizácií vo všetkých hmotnostných kategóriách v mesiaci október.

WBC

október 5, 2017
Vaughn Alexander vs. Elvin Ayala
Nate Green vs. Josh Crespo
Miesto: Mohegan Sun Casino, Uncasville, Connecticut

október 7, 2017
Anthony Crolla vs. Ricky Burns
Miesto: Manchester Arena, Manchester, England

október 7, 2017
Chris Eubank Jr. vs. Avni Yildirim
Miesto: Hanns-Martin-Schleyer Halle in Stuttgart, Germany

október 7, 2017
Andrew Selby vs. Maximino Flores
Robin Dupre vs. Luke Watkins
Asinia Byfield vs. Max Wicks
Miesto: York Hall, Bethnal Green, United Kingdom

október 13, 2017
Fidel Maldonado Jr. vs. Ismael Barroso
Pablo Cesar Cano vs. Marcelino Lopez
TV: ESPN Deportes
Miesto: Fantasy Springs Casino, Indio, California

október 14, 2017
Erislandy Lara vs. Terrell Gausha (WBA junior middleweight titul)
Jermell Charlo vs. Erickson Lubin (WBC junior middleweight titul)
Jarrett Hurd vs. Austin Trout (IBF junior middleweight titul)
TV: Showtime
Miesto: Barclays Center, Brooklyn, New York

október 14, 2017
Leo Santa Cruz vs. Chris Avalos (WBA “super” featherweight titul)
Abner Mares vs. Andres Gutierrez (WBA “regular” featherweight titul)
Miesto: StubHub Center, Carson, California
TV: PBC on Fox/Fox Deportes

október 14, 2017
George Groves vs. Jamie Cox (WBA super middleweight titul)
Miesto: Wembley Arena, Wembley, London

október 21, 2017
Cecilia Braekhus vs. Mikaela Lauren (WBC/WBA/IBF/WBO female welterweight titul)
Miesto: Oslofjord Convention Center, Stokke, Norway

október 21, 2017
Ryan Burnett vs. Zhanat Zhakiyanov (IBF/WBA bantamweight titul unification)
Miesto: The SSE Arena, Belfast, Northern Ireland

október 21, 2017
Jezreel Corales vs. Alberto Machado (WBA junior lightweight titul)
TV: HBO
Miesto: Turning Stone Resort & Casino, Verona, New York

október 21, 2017
Murat Gassiev vs. Krzysztof Wlodarczyk (IBF cruiserweight titul)
Miesto: Newark, New Jersey

október 21, 2017
Josh Warrington vs. Dennis Ceylan
Tyrone Nurse vs. Jack Catterall
Zelfa Barrett vs. Chris Conwell
J.J Metcalf vs. Damon Jones
Miesto: First Direct Arena, Leeds, United Kingdom

október 22, 2017
Hassan N’Dam vs. Ryota Murata (WBA “regular” middleweight titul)
Miesto: Kokugikan, Tokyo, Japan

október 28, 2017
Liam Smith vs. Liam Williams
Thomas Patrick Ward vs. Sean Davis
Josh Leather vs. Glen Foot
Nathan Gorman vs. Nick Webb
Miesto: Metro Radio Arena, Newcastle, Tyne and Wear

október 28, 2017
Anthony Joshua vs. Kubrat Pulev (IBF/WBA heavyweight titul)
Kal Yafai vs. Sho Ishida (WBA junior bantamweight titul)
Anahi Esther Sanchez vs. Katie Taylor (WBA women’s lightweight titul)
Lenroy Thomas vs. Dave Allen
Frank Buglioni vs. Callum Johnson
Miesto: Principality Stadium, Cardiff, Wales

október 31, 2017
Jessie Magdaleno vs. Cesar Juarez (WBO junior featherweight titul)
Artur Beterbiev vs. Enrico Koelling
Miesto: TBA

Diskusia

 
03. 10. 2017
Nasledujúca stránka: Klub