Vážení zákazníci. Z dôvodu čerpania dovoleniek a údržby eshopu, NEBUDEME objednávky v dňoch 25. júna až 5. júla distribuovať, LEN prijímať. Distrubúcia všetkých prijatých objednávok v tomto období začne dňom 6.júla. Ďakujeme za porozumenie. 
R.G.SHOP

Zľavnené produkty

 • Adidas GLORY
  Adidas GLORY

  Kožené rukavice pre profesionálov z...

  61,20 € -10% 68,00 €
PayPal


 • Doprava v SR, ČR a MR

  Objednaný tovar zasielame v SR Slovenskou poštou (do hmotnosti balíka 15 kg) a kuriérskou službou SPS. Na územie ČR a Maďarska sa tovar doručuje kuriérskou službou IN TIME.

 • Kontaktujte nás

  V prípade technických problémov alebo ak máte akékoľvek otázky na tovar alebo objednávky.

 • Možnosti platby

  Osobne v pokladni R.G.SHOP, prevodným príkazom, na dobierku s poplatkom 1€ a platba cez PayPal.

R.G.SHOP

všetko pre box a bojové športy

Radi by sme Vás privítali v e-shope R.G.SHOP. Ponúkame športový sortiment od najznámejších výrobcov so zameraním na boxing a bojové športy. Predávame kvalitné slovenské a zahraničné výrobky, ponúkame kvalitu a originalitu. Veríme, že si náš e-shop rýchlo obľúbite. Nezabudnite navštíviť aj sekciu akcie, kde si vyberiete obľúbené produkty za super ceny. Internetový obchod R.G.SHOP Vám môže ponúknuť veľmi štýlový tovar z kategórií boxing, bojových športov, obuvi, oblečenia a rôznych doplnkov. Ponúkaný tovar osloví určite svojou kvalitou všetky ženy, mužov aj deti. Navštívte našu Facebook stránku a pridajte sa k nám.

Shopping Festival for Sports & Entertainment